top of page

 05 

Válcová zkušebna brzd Praha pro kvalitní kontrolu stavu brzd

Válcová zkušebna brzd Praha je připravena pro kontrolu vašeho nákladního vozidla včetně návěsů a přívěsů. Zjistěte, jestli brzdy správně fungují, nebo potřebují opravu a servis. 

Kontrola brzd na válcové zkušebně

Přijeďte k nám na brzdovou stanici a nechte si zkontrolovat funkčnost brzd. Jde o jeden z klíčových bezpečnostních prvků každého vozidla a pro nákladní vozidla včetně kamionových souprav to platí dvojnásob. Zastavit těžké vozidlo plné nákladu si žádá dokonalou a správnou funkci brzd po všech stránkách. I malá závada brzd může zvýšit brzdnou dráhu a znamenat rozdíl mezi nehodou a pouze krizovou situací. 

Válcová zkušebna brzd Praha

Válcová zkušebna brzd dokáže odhalit celou řadu problémů a nedostatků včetně přesné diagnostiky pro jednodušší, přesnější a lepší opravu. 


Náš tým mechaniků je připraven řešit kontrolu brzd na válcové zkušebně i jejich případnou opravu a servis pro dosažení lepších výsledků. Investice do brzdového systému totiž představuje investici do bezpečnosti a snížení rizika nepříjemných problémů. 

Pravidelně sledujte opotřebení brzd

I přesto, že jsou servisní intervaly u aktivně používaných nákladních vozidel poměrně krátké a dostačující, vyplatí se pravidelně sledovat opotřebení brzd. Jde o důležitý servisní úkol, který se nedělá jen kvůli kladnému výsledku na kontrole technické způsobilosti vozidla, ale hlavně pro zajištění bezpečnosti. 

Péče o přívěsy a návěsy

Náš specializovaný servis přívěsů a návěsů s velikou kapacitou je připraven pro řešení vašich problémů. Máte najednou pocit, že brzdy špatně fungují? Čeká vás STK a řešíte přípravu včetně pravidelného servisu? Navštivte náš tým proškolených mechaniků. 

bottom of page