01 

Servis návěsů a opravy přívěsů všech značek kvalitně a výhodně

Hledáte servis návěsů v Praze? Vyberte si kvalitní a profesionální servis za férové ceny s velkými prostory pro rychlé odbavení více oprav najednou!

Co všechno umíme?

  • servis návěsů a přívěsů všech značek – výrobců

  • válcová zkušebna brzd CARTEC

  • diagnostika systémů WABCO, KNORR-BREMSE, HALDEX

  • opravy všech brzdových a vzduchových systémů

  • opravy elektroinstalace 

  • opravy nástaveb vozidel

  • opravy plachet 

  • pravidelné půlroční prohlídky

  • celkové prohlídky a prohlídky před STK

Nabízíme profesionální přístup s proškoleným personálem. Mechanici jsou zvyklí na servis návěsů se vším všudy. Manipulace s přívěsy je totiž složitá a vyžaduje vhodné prostory. Z toho důvodu najdete u našeho servisu prostorné parkoviště. Velikost servisní dílny o velikosti 2000 m2 se třemi pracovními kanály, každý v délce přes 60 metrů.

Servis přívěsů rychle díky velké hale

Velké prostory a kvalitní vybavení vytváří ideální podmínky pro opravu návěsů. Obrovská dílna spolu s dostatkem mechaniků umožňuje řešení více oprav přívěsů najednou. To znamená, že jde o rychlý servis nákladních vozidel. 
 

Servis návěsů a přívěsů je vhodný pro řešení nečekaných problémů. Díky velké kapacitě prostor máte jistotu, že oprava bude zvládnuta v rekordním čase. Servis přívěsů a návěsů v Praze poskytne řešení nečekaných problémů a zabrání finančním ztrátám způsobených nepojízdným vozidlem. 

Kvalitní servis návěsů Praha

Profesionální servis návěsů je poměrně složitým úkolem, který si žádá kvalifikované mechaniky, moderní vybavení a znalosti. Klíčová je přesnost pro perfektní výsledek. Oprava z našeho servisu je zárukou kvality s dodržením všech bezpečnostních požadavků.


Objevil se problém a nevíte, co s ním? V servisu nákladních vozidel nabízí opravy návěsů a přívěsů od různých značek. Zavolejte nebo napište a domluvte se na podrobnostech. V případě potřeby objednejte i více vozidel na nutný či pravidelný servis.

Naše služby

Otevírací doba

Pondělí - pátek: 7.00 - 19.00

Sobota:               7.00 - 14.30

Pohotovostní služby NONSTOP

Logo D1 nonstop.png

Kontakt

D1 nonstop trailer servis s.r.o.
Ringhofferova 115/1 
155 21 Třebonice (Praha – Zličín)

Tel:  +420 601 327 943

Tel:  +420 601 327 944
info@d1nonstop.cz

IČO:  24254525
DIČ:  CZ24254525

© 2021  D1 NONSTOP TRAILER SERVIS