top of page

 06 

Náhradní díly na nákladní vozidla

Hledáte náhradní díly pro návěsy, přívěsy nebo nákladní vozy? Vše pro vás vyřídíme a zajistíme díly na všechny značky kamionů rychle a za výhodné ceny. 

Prodáváme náhradní díly na nákladní vozy

Objednání náhradních dílů je nedílnou součástí fungování každého servisu, proto i nabízíme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla. V případě opravy tak všechno potřebné vyřešíme. Některé z nejčastěji využívaných dílů máme přímo skladem. 


Rádi pro vás seženeme náhradní díly i v případě, kdy nedostaneme na starosti servis. Máme kontakty na nejrůznější dodavatele, takže výhodné ceny jsou samozřejmostí a pomohou snížit nutné náklady na údržbu vozového parku. 

Kontrola a servis brzd nákladního vozidla

Originální náhradní díly různých značek

U nás najdete náhradní díly jak v originální, tak v náhradní kvalitě. Vše s ohledem na maximální kvalitu a dosažení optimální funkce ve vozidle. Mnoho dílů je potřeba měnit pravidelně v rámci povinných servisních intervalů a vždy je lepší zvolit kvalitu, která spolehlivě vydrží.

Pro vzduchové systémy a systémy (ABS, EBS, ECAS - a dalších) vašich vozidel používáme originální díly výrobců Wabco, Knorr-Bremse, Haldex atd.

Další doplňky

Kromě samotných náhradních dílů nabízíme i další praktické doplňky pro nákladní automobily. Pokud potřebujete něco konkrétního, kontaktujte nás

Využijte náš servis nákladních automobilů

Kromě starosti o náhradní díly rovnou nabízíme i servis návěsů, přívěsů a servis nákladních automobilů

Nabízíme moderní vybavení, velké prostory pro rychlé opravy a proškolené mechaniky. K tomu všemu také objednáme potřebné náhradní díly za výhodné ceny. 

bottom of page